ZADZWOŃ: 693 – 197 – 566

Przekładnie kierownicze

Głównym zespołem mechanizmu kierowniczego jest przekładnia. Jej sprawność to podstawowy warunek bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Dlatego nie wolno bagatelizować problemów z układem kierowniczym. Jeśli działa on prawidłowo, to uderzenia spowodowane nierównościami jezdni, nie powinny być odczuwalne oraz kierowanie pojazdem powinno być łatwe, z użyciem małych nakładów sił na kole kierowniczym. Układ kierowniczy jest mechanizmem bardzo wrażliwym i podatnym na uszkodzenia.

W przypadku zauważenia wycieku z przekładni kierowniczej, luzów na kole kierownicy lub stuków, proszę zwrócić się do nas. Zdiagnozujemy problem oraz wymienimy przekładnię kierowniczą.

Naprawa przekładni kierowniczej jest jednym z najważniejszych punktów naszej oferty. Usługa polega na rozebraniu przekładni i kompleksowym zweryfikowaniu uszkodzeń. Dopiero po takiej wstępnej diagnozie przystępujemy do wymiany oraz regeneracji wszelkich uszkodzonych elementów.

W naszej pracy korzystamy z precyzyjnych i wysokojakościowych urządzeń. Do regeneracji przekładni kierowniczych stosujemy tylko oryginalne podzespoły. Ostatnim etapem naprawy podzespołu jest testowanie maglownicy na stanowisku diagnostycznym.

KONTAKT

Regenerum-Auto

regenerum.auto@interia.pl

693 197 566
Wrocław