ZADZWOŃ: 693 – 197 – 566

Sprzęgła koła dwumasowe

Koło dwumasowe jest uważane przez kierowców za dość awaryjny element układu przeniesienia mocy. Odpowiada ono za niwelację drgań wydobywających się z wału korbowego. Jest to bardzo ważne zadanie, ponieważ drgania emitowane podczas pracy diesla powodują szybkie zużycie skrzyni biegów i znacznie obniżają komfort jazdy. Za prawidłowe działanie dwumasy odpowiadają wszystkie jego podzespoły.

Regeneracja koła dwumasowego polega na wymianie wszystkich współpracujących ze sobą elementów znajdujących się wewnątrz koła, tzn. ślizgów , sprężyn , zabieraka , amortyzatorów, na nowe. Po wymianie części następuje zeszlifowanie powierzchni ciernej tak, aby wszelkie nierówności powstałe w wyniku pracy tarczy sprzęgłowej zniknęły. Ostatnim etapem jest wyważenie koła.

Głównym argumentem przemawiającym za regeneracją koła dwumasowego jest cena. Regeneracja dwumasy jest przeważnie dwukrotnie, a niekiedy nawet trzykrotnie niższa w porównaniu do zakupu nowej części. Cały układ przeniesienia mocy jest wykonany z solidnych materiałów, których uszkodzenie graniczy z cudem. Regeneracja w naszym warsztacie potrafi przywrócić dwumasę do stanu 100% używalności tak, jak zaraz po zakupie.

Korzystamy tylko z oryginalnych materiałów nabywanych bezpośrednio od najlepszych producentów.

KONTAKT

Regenerum-Auto

regenerum.auto@interia.pl

693 197 566
Wrocław