ZADZWOŃ: 693 – 197 – 566

Turbosprężarki

Turbosprężarka to element silnika, który wykorzystuje energię wydalanych spalin w celu zwiększenia ciśnienia powietrza dostającego się do silnika. Jest to mechanizm niezwykle skomplikowany, który narażony jest na działanie bardzo wysokich temperatur i ogromnych sił. Z powodu tak ekstremalnych warunków pracy element ten może ulec awarii, zwłaszcza jeśli stosuje się do niego niewłaściwy olej.

W naszym warsztacie oferujemy usługi naprawy i regeneracji turbosprężarek każdego typu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości częściami zamiennymi. Nie stosujemy tanich, chińskich podzespołów, ponieważ liczy się dla nas najwyższa jakoś obsługi. Wszelkie naprawy wykonujemy z wykorzystaniem oryginalnych części produkowanych przez światowych liderów.

W każdej regenerowanej w naszym warsztacie turbinie montujemy nowy, wyważony i doważony rdzeń złożony, przy czym wszystkie elementy budowy rdzenia są fabrycznie nowe. Pozwala nam to skutecznie wyeliminować problem nieprawidłowego wyważenia, a także wątpliwego stanu i szczelności obudowy wirnika.

Na zregenerowane turbosprężarki udzielamy 12-miesięcznej pisemnej gwarancji. U nas nie musisz czekać na naprawę swojej turbiny ! Posiadamy zregenerowane, gotowe do montażu turbosprężarki na wymianę !

KONTAKT

Regenerum-Auto

regenerum.auto@interia.pl

693 197 566
Wrocław